Hydrosept D 1L  (1)

Hydrosept D 1L

24,60 PLN Brutto
Producent: POLCHEM
Ilość

HYDROSEPT D to płynny, gotowy do użycia preparat dezynfekujący. Jego podstawowe zastosowanie to dezynfekcja i konserwacja maszyn, sprzętów oraz powierzchni, które wymagają niezbędnej czystości mikrobiologicznej.

Zawartość mieszanin alkoholi oraz aktywnego tlenu sprawia, że HYDROSEPT D posiada szerokie spektrum działania wobec drobnoustrojów. Skutecznie eliminuje bakterie, wirusy, grzyby a także przetrwalniki.

Powierzchnie, które zostały wyczyszczone preparatem HYDROSEPT D nie wymagają płukania po zakończeniu procesu dezynfekcji. Produkt dostępny w naszej ofercie nie niszczy powierzchni, także podczas długotrwałego zastosowania. W jego składzie znajdują się komponenty antykorozyjne, dlatego też nie niszczy gumy i uszczelek, konserwuje powierzchnie.

Preparat gotowy do użycia. Uwaga! Nie rozcieńczać! Należy nanieść go na wyczyszczone i osuszone powierzchnie, następnie zostawić do wyschnięcia. Można także przeprowadzać czyszczenie poprzez zanurzenie w preparacie - minimalny czas działania wynosi 5 minut. Biodegradacja na poziomie ponad 98%.

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl