Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Bezpieczne zakupy w sklepie biochem24.pl obejmują możliwość zwrotu lub wymiany zakupionych produktów w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki.

 

W przypadku odstąpienia od umowy Zamawiający jest zobowiązany do odesłania zakupionych Produktów na własny koszt w oryginalnym opakowaniu wraz z oświadczeniem o odstąpieniu od umowy sprzedaży i dołączonym oryginalnym dowodem zakupu.

 

Zwrot, o którym mowa powyżej, dopuszczalny jest tylko w przypadku towaru nie używanego w oryginalnym opakowaniu, jeżeli towar występował w opakowaniu, z oryginalnymi metkami

 

Pieniądze otrzymane przez Sprzedawcę za Produkt zostaną zwrócone Zamawiającemu przelewem na wskazany przez Niego numer rachunku bankowego (ewentualnie przekazem pocztowym) w terminie 14 dni roboczych od momentu otrzymania zwróconego Produktu.

 

Zwrotowi podlega jedynie kwota obejmująca cenę za towar. Poniesiony koszt za wysyłkę nie ulega zwrotowi.

 

Zwrot przez Zamawiającego przesyłki za pobraniem albo na koszt odbiorcy nie będzie przez Sprzedawcę przyjęty.

 

W przypadku wymiany na inny rozmiar proszę o przesłanie towarów do wymiany zgodnie z powyższymi zasadami (towar nie może nosić żadnych śladów użytkowania, musi być w oryginalnym opakowaniu z dowodem zakupu). Do przesyłki należy dołączyć informację na jaki towar mamy wymienić. Koszt przesyłki nowego towaru uwzględniany jest z klientem. Kwotę proszę uiścić na nasze konto bankowe.

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl