Ostrze noża do żeberek LUTZ, op.5szt.

Netto: 11,00 zł
Brutto: 13,53 zł

Cena z ostatnich 30 dni: 13,00 zł

             Bardzo wysoka ostrość umożliwiająca precyzyjne oddzielanie mięsa od kości bez strat surowca

             Wysokiej jakości stal nierdzewna zapewniająca trwałość, odporność na korozję i długą żywotność

             Optymalne wymiary i profil ostrza gwarantujące kontrolę oraz dokładność cięcia przy żebrach

             Zestaw 5 sztuk – wygodna wymiana ostrzy i ciągłość pracy w intensywnym użytkowaniu

Logo producenta
rozmiar: 16
Ilość

(0)

Ostrze noża do żeberek LUTZ, opak.5 sztuk

 

Opis

 

Bardzo ostre wymienne ostrza zaprojektowane specjalnie do pracy z mięsem i kośćmi, stosowane w nożach do żeberek (narzędzie rzeźnicze/masarskie). Idealne do oddzielania mięsa od kości, precyzyjnego cięcia wokół żeber oraz obróbki warstw tłuszczu w zakładach przetwórstwa mięsnego, rzeźniach i kuchniach profesjonalnych.

Właściwości

             Zestaw zawiera: 5 sztuk ostrzy – komplet do intensywnej eksploatacji lub szybkiej wymiany

             Szerokość ostrza: 16,18 mm – odpowiednia szerokość do precyzyjnych cięć przy kościach i przy obróbce żeberek

             Wymiary ostrza: długość ok. 40 mm, szerokość 16,18 mm, grubość ok. 0,50 mm – zapewniają optymalną równowagę między kontrolą a trwałością cięcia.

             Materiał: wysokiej klasy stal nierdzewna – gwarantuje odporność na korozję, długotrwałą ostrość i wydłużoną żywotność ostrzy nawet w warunkach profesjonalnych.

             Kształt ostrza: najczęściej delikatnie wklęsły profil z ostrym czubkiem, co ułatwia precyzyjne oddzielanie mięsa od kości i ogranicza straty surowca.

 

Zastosowania

             Rozbiór tusz wieprzowych, wołowych i drobiowych,

             Przygotowanie żeber, kotletów z kością, boczków i innych elementów mięsnych wymagających precyzyjnego cięcia,

             Praca w rzeźniach, przetwórniach mięsa, dużych kuchniach gastronomicznych.

50 Przedmioty

Cena z ostatnich 30 dni: 13,00 zł

Ostrze noża do żeberek LUTZ, op.5szt.
Brak opinii o produkcie. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Zobacz także