DOREX ultra  alkaliczny preparat myjący i dezynfekcyjny 25 kg (1)

DOREX ultra alkaliczny preparat myjący i dezynfekcyjny 25 kg

184,50 PLN Brutto
Producent: OLE
Ilość

Dorex ultra to płynny, alkaliczny preparat myjący i dezynfekcyjny, którego jednym ze składników jest aktywny chlor. Znajduje swoje zastosowanie we wszystkich działach zakładów przemysłu spożywczego,  w pomieszczeniach sanitarnych czy powierzchniach handlowych. Zapewnia wysoką skuteczność podczas czyszczenia pomieszczeń, ścian i podłóg, najróżniejszych urządzeń i instalacji czy też środków transportu.

Jego główne zalety to szerokie spektrum aktywności przeciwdrobnoustrojowej, świetnie radzi  sobie z usuwaniem zanieczyszczeń organicznych, takich jak białko, tłuszcz, pozostałości barwników spożywczych. Niweluje również nieprzyjemne zapachy.

Co ważne, nie stwierdzono szkodliwych działań płynu Dorex ultra względem stali szlachetnej, tworzyw sztucznych czy materiałów ceramicznych. Ponadto jest łatwy w wypłukiwaniu i nie stanowi zagrożenia ekologicznego

Dodatkowe info: stężenie: 2 - 5%, temp.: 0 - 50°C

Płyn Dorex należy magazynować w temperaturze 5 – 25 stopni (chronić przed światłem i bezpośrednim nasłonecznieniem), w suchym oraz dobrze wentylowanym pomieszczeniu, z dala od żywności, napojów, wody pitnej i pasz dla zwierząt. Trzymać w oznakowanym, szczelnie zamkniętym oryginalnym pojemniku.

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl